Klubben » Styret og utvalg

Styret og utvalg

 

Styret

 

Funksjon
Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Adresse
Kasserer Kristine Eker krisek@online.no 48246386 Åsvegen 8, 7300 Orkanger
Styreleder Guri Anne Ustad gurus@trondelagfylke.no  92811200 Langbakkan,  9, 7353 Børsa
Adm. sportslig leder  Rasmus Skålholt

rasmus.skalholt@icloud.com

90762087 Kvålsjårvegen 251, 7320 Fannrme
Nestleder Morten Wolden morten.wolden@trondheim.kommune.no 95252250 Rømmesveien 12, 7300 Orkanger
Styremedlem Kristine Slupphaug kristine.slupphaug@gmail.com 92696549 Futvegen 10, 7300 Orkanger
Styremedlem Fredrik Evjen fredrik@orkel.no 90641535 Langgilan 3, 7310 Gjølme
Varamedlem Guri Fagerholt Kjørsvik guri.fagerholt@gjensidige.no 91623832 Gryttingvegen 47, 7320 Fannrem
Daglig leder Jan Ingebrigt Ustad dagligleder@orklafk.no 97471030 Moholtlia 10, 7033 Trondheim

 

 

Sportslig utvalg

 

Funksjon
Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon  
Administrativ sportslig leder Rasmus  Skålholt rasmus.skalholt@icloud.com 90762087
Nestleder og Kvalitetsklubbansvarlig John Kåre  Solem john@thamsklyngen.no 92088314
Kvalitetsklubb og støttefunksjon til SU-ledere Jon Møkkelgård jonmoek@online.no 99525494
Sportslig leder G13-16 Hugo Jonli hugo.jonli@online.no 90829840
Sportslig leder J13-16 Bjørn Stølhaug ok_da@hotmail.com 97130922
Sportslig leder junior/senior menn Kristoffer Røland k-roland@hotmail.com 41212844
Sportslig leder J17/senior kvinner Gisle Fagerholt gisle.fagerholt@outlook.com 48074611
Daglig leder Jan Ingebrigt Ustad dagligleder@orklafk.no 97471030

 

 

Markedsutvalg

 

Funksjon
Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Daglig leder Jan Ingebrigt Ustad dagligleder@orklafk.no 97471030
Markedsmedarbeider Ingebrigt Hoston   91707790
Dugnadskoordinator Kristine Slupphaug kristine.slupphaug@gmail.com 92696549

Hovedsamarbeidspartnere

Samarbeidspartnere


Medlemsinnlogging